у школі

Інтерактивні уроки від Університету Туган-Барановського

Інтерактивні уроки від кафедри фінансів, обліку та оподаткування Університету Туган-Барановського на теми: «Гроші: цікаві історичні факти та сучасність» і «Фінансове шахрайство і фінансова безпека».

17 та 24 лютого 2021 року Янковським Валерієм Андрійовичем, асистентом кафедри фінансів, обліку та оподаткування Університету Туган-Барановського  для учнів 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням біології були проведені інтерактивні уроки.

Учні дізналися про властивості, функції та форми грошей. Також були розглянуті цікаві історичні факти щодо грошей (історія створення кредитних карток, банкомату та інше). Велика увага була спрямована на ознайомлення з сучасними фінансовими проявами («Криптовалюта», «Необанкінг») та видами фінансового шахрайства і методами реагування на них.

Дякуємо колективу школи за співпрацю, до нових зустрічей!

З повагою, колектив кафедри фінансів, обліку та оподаткування ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського