Університет знає

Інтерактивне заняття в рамках тижня Global Money Week 2021 від Університету Туган-Барановського

Янковським Валерієм Андрійовичем, асистентом кафедри фінансів, обліку та оподаткування Університету Туган-Барановського, 17 березня 2021 року, в рамках Global Money Week 2021 для здобувачів Гірничо-електромеханічного фахового коледжу ДВНЗ «КНУ» було проведене інтерактивне заняття на тему: «Фінансове шахрайство і фінансова безпека».

Під час заняття здобувачі дізналися про найпоширеніші способи та схеми фінансового шахрайства (Скімінг, Шимінг, Фармінг, Вішинг, Фішинг та інші). Особлива увага була приділена методам захисту персональних даних від вищезазначених способів фінансового шахрайства та загальним правилам користування своїми фінансами при роботі з банкоматами, в мережі Інтернет та у повсякденному житті.

Бережіть себе, бережіть свої гроші!

Дякуємо колективу навчального закладу за співпрацю, до нових зустрічей!