ІІ етап. Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету»

Другий та третій тиждень міжнародного проєекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету», участь в якому приймає завідувач кафедри туризму та країнознавства д.е.н., доцент Горіна Ганна Олександрівна, проходить на базі Ягеллонського університету у Кракові, який є найстарішим закладом вищої освіти Республіки Польща та налічую 654-річну історію.

Активність учасників на проєкті передбачає участь у тренінгах та серію індивідуалізованих зустрічей. Підсумком проєкту є підготовка учасниками мікропроєктів з удосконалення роботи своїх університетів, академічних центрів, або, навіть, усієї системи вищої освіти України в обраних напрямах.

Під час перебування у Кракові учасники проєекту мали змогу провести низку індивідуальних консультації та зустрічей із представниками академічного менеджменту, викладацького персоналу наукових установ та іншими стейкхолдерами в рамках проблематики проєкту, а саме: Professor Tadeusz Wawak (Faculty of Management); DrJerzy Lackowski (Studium Padagogiczne); Professor Pawel Laidler (Vice-Dean for Educational Affair, Faculty of International and Political Science); Professor Justyna Bugaj (Faculty of Management).

Графік зустрічей та консультацій останнього тижня проєкту на базі Варшавського Університету передбачатиме: консультацію з Агатою Врочинською, директором Центру якості освіти; відвідування університетської бібліотеки; зустріч із деканом, проф., д-р хаб. Робертом А. Сухарським; зустріч із проректором Сілезького університету з питань освіти та студентів проф. д-р хаб. Ришардом Козьолком; відвідування Інкубатору Варшавського університету та зустріч із його директором Яцеком Штольцманом; зустріч із деканом факультету математики, інформатики і механіки, проф. Павлом Стшелецьким; зустріч із деканом факультету фізики, проф. д-р хаб. Даріушом Ващіком.

Завершальним етапом польської фази проєкту є презентація учасниками мікропроектів, метою яких є впровадження сучасних інтердисциплінарних, трансдисциплінарних, міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм у практику української вищої школи.

0 replies