Європейський день мов у ДонНУЕТ

Європейський день мов у ДонНУЕТ (ФОТО)

25 вересня 2020 року в ДонНУЕТ відбувся цікавий захід, присвячений Європейському дню мов.

Європейський день мов відзначається щорічно за рішенням ЄС з метою підтримки мовного розмаїття, а також привернення уваги до вивчення іноземних мов.

Захід, який пройшов під девізом «Мови обʼєднують нас», було проведено к.пед.н., доцентом кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М. Цьогорічними учасниками вікторини стали студенти 1 курсу, які вивчають англійську та німецьку мови.

Європейський день мов вперше відзначався у 2001 році як складова частина Європейського року мов. І тоді ж Комітет Міністрів Ради Європи вирішив відзначати День мов щорічно, 26 вересня. У цей день мільйони людей в країнах, що входять або не входять до Ради Європи, організовують самі або беруть участь у заходах, які сприяють просуванню мовного розмаїття та присвячених навчанню нерідним мовам.

Мета проведення Європейського дня мов полягає в тому, щоб привертати увагу до багатої мовної та культурної різноманітності Європи, яке слід підтримувати, а також розширювати діапазон мов, розвиваючи мовні навички та зміцнюючи взаєморозуміння між народами. Європейський день мов є можливістю віддати належне всім європейським мовам, включаючи рідкісні, і ті, на яких говорять мігранти.