ДонНУЕТ знає

Global Money Week 2021 – Подяка Університету Туган-Барановського

Університет Туган-Барановського отримав подяку від організаторів Global Money Week 2021 (Національний банк України та USAID) за активну участь у міжнародній кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей» (Global Money Week 2021).

Так у березні 2021 року в рамках Global Money Week 2021, Університет:

•  17 березня 2021 року, асистентом кафедри фінансів, обліку та оподаткування, Янковським Валерієм Андрійовичем було проведене інтерактивне заняття на тему: «Фінансове шахрайство і фінансова безпека», для здобувачів Гірничо-електромеханічного фахового коледжу ДВНЗ «КНУ»;
  • 26 березня 2021 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського долучилися до участі у вебінарі на тему: «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності» від Національного банку України.

Університет Туган-Барановського дякує організаторам за можливість прийняти участь в Global Money Week 2021!

Бережіть себе, бережіть свої гроші!!!