Гарна новина з Маріуполя!

18 листопада 2019 року ми дізналися, що наш студент Микола Поставной (гр. дПТБД19(б) ‒ Маріуполь) став одним із переможців всеукраїнського конкурсу «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському».

У середині жовтня 2019 року Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціював проєкт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», до участі в якому було запрошено студентство з усіх провідних ЗВО нашої країни. Треба пояснити, що Maanimo.com ‒ це незалежний інформаційно-фінансовий портал про фінансові продукти та послуги в Україні. Дуже приємно, що цей бізнес-ресурс став організатором та спонсором конкурсу, мета якого – залучити талановиту молодь до процесу перебудови нашої держави та суспільства. Бо зараз країна стоїть перед великими змінами, які зможуть змінити життя не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені у життя. Саме тому Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціював конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлювання своїх думок. Свої пропозиції та побажання треба було оформити й подати до 01 листопада поточного року.

Та повернемось у Маріуполь. Директор навчально-наукового інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Хаврова Катерина Сергіївна, після отримання інформації про конкурс «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», проінформувала студентів першого курсу про цей захід. І нам було дуже приємно, що знайшовся студент, який вирішив спробувати себе у цьому конкурсі. Це був студент першого курсу групи дПТБД19(б)-Мар «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Микола Поставной. І ця спроба Миколи Поставного була дуже вдалою. Наш студент виборов почесне сьоме місце з превеликої кількості претендентів на перемогу. Нам дуже приємно відзначити, що така талановита і небайдужа молодь є в нашому місті, тим більше у нашому навчально-науковому інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Ми не публікуємо поради Миколи Поставного нашому Президентові, бо їх, як і поради усіх переможців проєкту можна подивитися у всесвітній павутині за посиланням https://maanimo.com/projects/molod-znae.

Випробовуйте свої сили та намагайтесь перемагати!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

235 разів прочитано