Фестиваль індустріальної культури «Industrial FEST»

14 вересня 2019 року ДонНУЕТ взяв участь у фестивалі індустріальної культури «Industrial FEST», який цьогоріч проходив у парку «Шахтарський». Це одне з наймасштабніших заходів у місті. Під час заходу кожен бажаючий міг більше дізнатися про наш університет, про навчання у ньому і не тільки. Також був розташований фуд-корт, де постійно зростала черга за смачними пончиками, які на місці готували наші талановиті студенти з ННІРГБ. Студенти з ННІЕУА розважали усіх бажаючих і зацікавлених інтерактив-квестами, конкурсами та майстер-класами – всі могли знайти щось своє або спробувати себе у чомусь новому.

Фестиваль індустріальної культури «Industrial FEST» відвідав і мер нашого міста Вілкул Ю.Г.

Після свята у кожного залишилось безліч гарних і приємних спогадів, у когось, можливо, нові знайомі. Що можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – незадоволених та байдужих не було.

0 replies