Eurofest 2019 – фестиваль для кожного!

18 травня 2019 року (шостий рік поспіль) відзначався День Європи у Кривому Розі. EUROFEST – наймасштабніший у місті open air захід, який цього року проходив у Парку ім. Богдана Хмельницького. Цей фестиваль дає змогу поринути у яскравий тур країнами Європейського Союзу. Під час заходу кожен зміг познайомитися з традиціями і звичаями європейських країн, узяв участь у різноманітних конкурсах та розвагах.
Фестиваль відвідали також наші студенти. Й не просто відвідали, а стали його частинкою, адже в парку був встановлений та устаткований намет ДонНУЕТ. В ньому кожен бажаючий міг дізнатися більше про наш університет, про навчання у ньому і не тільки. Поруч був розташований фуд-корт, де постійно зростала черга за смачними пончиками, які на місці готували наші талановиті студенти з ННІРГБ. Також потурбувались про інтерактив- квести, конкурси та майстер-класи – всі могли знайти щось своє, або спробувати себе у чомусь новому.
Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради винесло подяку Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за плідну співпрацю у проведені пончик-батлу, який став справжньою «родзинкою» цьогорічного Єврофесту! Чудова команда креативних, професійних керівників, активних студентів допомогли створити атмосферу справжнього свята для відвідувачів заходу! А бажаючих прийняти участь в майстер-класі з виготовлення пончиків, який проходив протягом усього дня, було просто безліч!

Після свята у кожного залишилось море приємних спогадів, у когось, можливо, нові знайомі. Що можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – незадоволених та байдужих не було.

0 replies