Екскурсія для енергоаудиторів у Дніпровській політехніці

З 9 по 27 вересня 2019 року у місті Дніпро для співробітників закладів вищої освіти регіону – Дніпропетровської, Запорізької, Донецької й Полтавської областей, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine реалізується програма підготовки майбутніх тренерів-енергоаудиторів. Провiднi технiчнi ЗВО з цих областей започаткували на своїй базі атестаційні комісії для сертифiкації фахiвцiв, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.
Програма має назву «Університети – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності». Мета програми – надати учасникам компетенції енергоаудиторів європейського зразка, що надалі забезпечать трансфер набутого досвіду студентам профільних спеціальностей закладів вищої й професійно-технічної освіти, а також професійно орієнтованим особам, які пройдуть відповідну атестацію у ЗВО.
Сьогодні, 13 вересня, на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», згідно з програмою, відбулася екскурсія до профільних лабораторій кафедр електроенергетики та електропривода для ознайомлення колег-учасників тренінгу з електроустановками, які використовуються для реалізації технологічних процесів в умовах громадських і житлових об’єктів з фокусуванням на забезпечення їх енергоефективності, інноваційності, надійності, доцільності використання для задоволення потреб кінцевих споживачів.
Викладачі профільних кафедр НТУ «Дніпровська політехніка» продемонстрували сучасні технологічні рішення щодо забезпечення енергоефективності засобами частотно керованого електропривода, ефективного енергозабезпечення будівель, у тому числі, з використанням альтернативних та відновлюваних джерел енергії, засобів підвищення надійності електрозабезпечення та моніторингу режимів електроспоживання з використанням інноваційного діагностичного обладнання.
Колеги-учасники високо оцінили сучасну матеріально-технічну базу Дніпровської політехніки та у дружній дискусії поділились своїми позитивними враженнями!
Цікаво відзначити, що основній програмі передувало відвідання двох музеїв нашого університету – історичного та геолого-мінералогічного. Під час яких, наші гості здійснили екскурс в історію створення університету, поринули у світ «гірничого мистецтва», яке набуло розвитку у «найстаршому» закладі вищої освіти Дніпропетровщини – Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка», якому через два тижні виповнюється 120 років!
Ми щиро вдячні нашим колегам із закладів вищої освіти регіону за приділену увагу й цікаву дискусію під час відвідання університету. Розвиваємо Україну разом! Нехай нам щастить!
Інформація – Іван Луценко, к.т.н., доцент кафедри електроенергетики ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото – Володимир Туркулець, кіностудія «Юність»
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

285 разів прочитано