ННІГБ

Екскурсія студентської молоді до центру розвитку стартапів (ФОТО)

Наші у центру розвитку стартапів «Маріуполь 1991».

Цього листопада студенти ІІ курсу Навчально-наукового інституту бізнесу і гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» завітали у центр розвитку стартапів «Маріуполь 1991».

Молоді та ініціативні маріупольці добре знають, де їм можна отримати допомогу на шляху створення власної справи. Вже далеко не один стартап було реалізовано у нашому місті за допомогою та за участю центру «Маріуполь 1991». Ось тепер і наші студенти ознайомились з тим,  яку допомогу можна отримати  від центру розвитку «Маріуполь 1991».

Молоді майбутні підприємці взяли участь у пізнавальній екскурсії, а також прослухали лекцію щодо того, у чому центр розвитку стартапів зможе їм допомогти – від пошуку бізнес-ідеї, пошуку спонсорів, до детальної розробки бізнес-плану, перевірки його на предмет виявлення слабких місць, та, наприкінці, безпосередньо реалізації бізнес плану у реальне життя. Ми сподіваємось, що знайдемо наших випускників серед лав успішних маріупольських бізнесменів. І в цьому їм зможе допомогти центр розвитку стартапів «Маріуполь 1991».