ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: сьогодні Всесвітній день заощаджень

Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вітає всіх з Всесвітнім днем заощаджень (International Saving Day).

Всесвітній день заощаджень – це день, який був затверджений для підвищення обізнаності громадськості про важливість заощаджень як для сучасної економіки, так і для приватних осіб. Економія є важливою складовою у світовій економіці, і кожен вкладник сприяє її розвитку.

Всесвітній день заощаджень був встановлений 31 жовтня 1924 р. під час І Міжнародного конгресу ощадних банків (Всесвітнє товариство ощадних банків) у Мілані, Італія. Концепцію Всесвітнього дня заощаджень прийняли банки США та Іспанії. За задумом його творців, основною ідеєю цього дня є не тільки пропагування ідеї економії грошей, але й економії в широкому сенсі цього слова: економії часу, сил, дбайливого ставлення до речей тощо. У 1989 році «Всесвітній день заощаджень» офіційно закріплений директивою ООН.