ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: онлайн-семінар щодо захисту прав жінок від усіх видів насильства

3 грудня  з 14:00 до 16:00 відбудеться онлайн-семінар (Zoom) в рамках заходів ООН щодо захисту прав жінок від усіх видів насильства.

Реєстрація за посиланням.

До типів насильства ООН відносить не тільки фізичне насильство, а й більш витончені форми – соціальне, економічне, сексуальне. Участь у заході може бути корисною для жінок, які працюють, для жінок, які мають родину та дітей, для жінок-підприємців, для жінок-викладачів університетів, для правозахисників.

Модератори:

– Яковлева Олена, д. філос. н., Голова Ради УАРМБО,

– Шелестова Альона, к. психол. наук, доцент КІБІТ, лікар-реабілітолог.

Нагадаємо, Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок в 2000 році й запропонувала урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

З того часу понад 1000 організацій та осіб з більш як 100 країн прийняли участь у щорічних всесвітніх кампаніях “16 Днів проти гендерного насильства”, що закликає до припинення усіх форм насильства проти жінок.