ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: день спеціальностей (ФОТО)

День спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

У рамках тижня навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування «Осінні зустрічі» науково-педагогічним персоналом кафедри фінансів, обліку та оподаткування ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського для здобувачів вищої освіти був проведений День спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Захід відбувся в інтерактивному форматі на тему: «Гроші: цікаві історичні факти та сучасність». 

Під час проведення заходу учасники дізналися про властивості, функції та форми грошей; історію появи грошей, починаючи від найбільшої монети у світі та закінчуючи першими кредитними картками та банкоматом. У пізнавально-розважальному форматі ознайомилися з валютами країн світу та з механізмом курсоутворення. Проведено цікаву фахову дискусію на тему: «Гроші як об’єкт обліку». Наведено та проілюстровано цікаві факти про історію та становлення української валюти. 

У подальших планах проведення інтерактивної гри «Гроші: цікаві історичні факти та сучасність» серед старшокласників середніх навчальних закладів, яка відбудеться одразу по завершенню нинішніх карантинних обмежень, спричинених коронавірусною інфекцією. Крім цього передбачається проведення й інших заходів, спрямованих на залучення вступників до Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». 

398 разів прочитано