Вітаємо з професійним святом

ДонНУЕТ вітає з Міжнародним днем проектного менеджера

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖЕРА!

Щороку на початку листопада в усьому світі відзначають своє професійне свято проектні менеджери. ДонНУЕТ приєднується до привітань з Міжнародним днем проектного менеджера, який у цьому році відзначається 5 листопада.

До речі, ДонНУЕТ у рамках Програми Європейського інструменту сусідства 2017 – Спеціальні Заходи “Підтримка ЄС для сходу України” реалізується проект «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», управління яким здійснюється проектним менеджером – проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Тетяною Кожуховою.

прямуємо разом

У рамках проекту здійснено такі заходи:

• оновлення освітніх програм відповідно до потреб громади – проведено анкетування стейкхолдерів, внесено зміни в освітні програми за освітніми рівнями “бакалавр”, “магістр”, “молодший спеціаліст” з урахуванням потреб громади, удосконалено методичне забезпечення освітніх програм, розроблено цифрові навчальні матеріали, здійснено оновлення репозитарію, розроблено концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти та план заходів ДонНУЕТ щодо забезпечення експериментального впровадження освітніх програм з дуальної форми здобуття освіти;
  • відновлення та модернізація бази відпочинку “Лісова” (м. Святогірськ) – проведено роботу з підготовки проектів та ескізів, попереднього оцінювання обсягів робіт, витрат на ремонт, проведено тендер, укладено договір з підрядником та розпочато першу частину ремонтних робіт;
  • відновлення та модернізація навчального корпусу Маріупольського коледжу ДонНУЕТ – підготовлено проектну документацію, здійснено оцінювання обсягів робіт, витрат на ремонт навчального корпусу Маріупольського коледжу ДонНУЕТ (м. Маріуполь), здійснюється підготовка тендерної документації для проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з поточного ремонту.