ДонНУЕТв обличчях

ДонНУЕТ в обличчях: нові історії про успіх

ДонНУЕТ в обличчях – це проєкт не лише про персони. Ми говоримо про актуальні теми, про кар’єру і досягнення, про шлях до своєї мрії.

Університет Туган-Барановського анонсує нові інтерв’ю! Їх героями стануть викладачі Університету, які здобували освіту в ДонНУЕТ та продовжують свою професійну діяльність у царині науки.

• Никифоров Родіон Петрович – Перший проректор Університету Туган-Барановського. Він раніше за всіх приходить на роботу і йде останнім. Навряд чи вам вдасться поставити йому таке запитання, на яке у нього не буде відповіді.⠀

• Бочарова Юлія Геннадіївна – випускниця Університету Туган-Барановського, завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, має науковий ступінь доктора економічних наук.

• Горіна Ганна Олександрівна також навчалася в ДонНУЕТ. Зараз Ганна Олександрівна – завідувачка кафедри туризму та країнознавства, доцентка кафедри міжнародної економіки та туризму, має науковий ступінь доктора економічних наук.

Перший матеріал чекайте вже 14 грудня 2020. Ми поговоримо з Никифоровим Родіоном Петровичем. Буде цікаво!