ДонНУЕТ став підписантом «Українського Пакту заради молоді-2020»

13 червня 2019 року у Кривому Розі відбувся Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці», який був організований Центром «Розвиток КСВ» у співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України. До участі у Форумі залучилися роботодавці, заклади вищої освіти та активна молодь.

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського долучився до підписання «Українського Пакту заради молоді-2020», що об’єднав зусилля компаній, держави та освіти для працевлаштування молодих людей. На сьогодні Пакт вже підписали 131 організація в Україні, які зобов’язались до 2020 року сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором та спільно забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді.

Крім того на Форумі пройшло обговорення програм для молоді з компаніями Укренерго, Метінвест, UKRSIBBANK, Reikartz Hotel Group, в рамках якого студенти дізналися про актуальні кар’єрні можливості для молоді, отримали практичні рекомендації від компаній з побудови кар’єри, вдосконалили свої навички та нетворкінг, вчилися вирішувати бізнес-кейси, спілкувалися з HR-менеджерами місцевих та національних компаній.

0 replies