ДонНУЕТ у гімназії

ДонНУЕТ провів Європейський день мов для гімназистів (ФОТО)

25 вересня 2020 року, в рамках профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін провели вікторину «Мови обʼєднують молодь» для учнів старших класів Центрально-Міської гімназії Кривого Рогу.

Мета і завдання вікторини були націлені на вдосконалення лексичних, граматичних і розмовних навичок; перевірку знань учнів з країнознавства; розвиток творчих здібностей та комунікативних навичок, уміння працювати в групі; підвищення мотивації до вивчення англійської мови; формування шанобливого ставлення до культури і традицій країн, мову яких вивчають школярі.

В цілому захід пройшов успішно. Всі старші класи гімназії були залучені до вікторини з англійської мови. Проведення вікторини допомогло підтримати інтерес і мотивацію в учнів до вивчення англійської мови. Таким чином, профорієнтаційних захід став яскравою і цікавою подією, яка продемонструвала високий творчий потенціал учнів та яскраву творчу індивідуальність. Учні показали хороший рівень володіння англійською мовою і вміння використовувати отримані знання на практиці.

До нових зустрічей!