ДонНУЕТ 2020: тренди сучасності

ДонНУЕТ 2020: тренди сучасності

ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського – це заклад вищої освіти зі 100-річною історією. Наш Університет береже сталі традиції і разом з тим, іде в ногу із сучасністю.

Літо 2020 відзначилось для абітурієнтів Вступною кампанією. На шляху до омріяної професії, ДонНУЕТ ім. Михайла Дуган-Барановського створив брендові рамки на Facebook. Відтепер будь-який користувач соцмережі може додати на своє фото профілю іміджеву рамку від ДонНУЕТ!

Для чого все це? Це один із сучасних способів самовираження, єдності та ідентифікації з Університетом. Кожен бажаючий може прикрасити своє фото рамкою на вибір. Термін дії рамки необмежений, але це можна зробити і тимчасово, задаючи час дії рамки.

Як це працює? Все просто: перейдіть за посиланням (ми залишили їх нижче), зверху, у лівому куті з’явиться пошуковий рядок. Вводите:

– встановлюєте як аватар (буде кнопка). Готово!

До речі, у ДонНУЕТ з’явився і Telegramканал. Влітку він транслював важливі дати Вступної кампанії 2020. З початком нового навчального року канал повідомлятиме про ключові події в Університеті та важливу інформацію для студентів і викладачів. То ж, не зволікайте та підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/donnuet_2020  і будьте у центрі подій.

ДонНУЕТ у Instagramhttps://www.instagram.com/donnuet_edu_ua/. Про справи студентські ми говоримо і в Інстаграм. Відео про Університет, фестивалі, соціальні проєкти та спілкування у сторіс – яскравий контент та поради для наших пілписників! Цього літа ми зробили Nametag – своєрідний аналог QR-коду.  Відтепер користувачі соцмережі можуть знайти профіль ДонНУЕТ не лише в пошуковому рядку, а й за допомогою Instagram-візитівки. Як? Користувачі швидко сканують назву аккаунту камерою, не вводячи ніякої інформації.

Обирай своє та покажи всім, що ти частина ДонНУЕТ!

696 разів прочитано