Події ННІБГ

Дебют першокурсників та святкування Дня студента у Маріуполі (ФОТО)

У вівторок, 17 листопада, у Міжнародний день студента, навчально-науковий інститут бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Маріуполь) очікував на дебют першокурсника – перший публічний виступ новоспечених студентів – тих, хто вступив до наших учбових лав у 2020 році.

Це наш третій прийом на денне відділення. Вперше навчально-науковий інститут бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Маріуполь) прийняв студентів на денне відділення у 2018 році. Зараз, як і раніше, студенти денного відділення получають освіту по двох спеціальностях: «Готельно-ресторанна справа» та «Підприємство, торгівля та біржова діяльність».

Виступ у дебюті першокурсника  – це як виступ наших дітей – довгоочікуваний та злегка нервовий для батьків. Ми прекрасно пам’ятаємо минулорічні яскраві виступи дебютантів. Ну що сказати, і цей теж виступ удався. Нам було дуже приємно та інтересно спостерігати за яскравим перфомансом, який відтворювали на сцені наші першокурсники. Та справжньою ізюминкою свята став виступ наших викладачів, які у формі яскравого шоу-кабаре привітали новоспечених студентів у дружню маріупольську студентську родину.  

Ми, – колектив викладачів та співпрацівників навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м Маріуполь) бажаємо нашим першокурсникам доброго навчання, інтересного та повного різними гарними подіями студентського життя. Хай ваше студентство запам’ятається вам як найкращі роки вашого життя та послуже добрим фундаментом вашого майбутнього добробуту, кар’єри та може й сімейного щастя. Усі ми разом співаємо Гаудеамус і бажаємо здоров’я та щастя усім студентів усіх часів та країн! Живіть яскраво! Насолоджуйтесь молодістю! Будьте щасливі разом з нами! З великим маріупольським студентським привітом! 

295 разів прочитано