Cтипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA»

Студенти та викладачі ДонНУЕТ долучилися до участі у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA»

Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування ДонНУЕТ під керівництвом викладачів кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування подали заявки на участь у 14-му конкурсі стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA».

Наукові роботи для участі у конку

рсному відборі підготували і наші студенти:

1. Бондаренко Ксенія, студентка групи ПТБД-17, тема роботи: «Аналіз конкурентних позицій вітчизняних виробників на косметичному ринку України», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Карабаза І. А.
  2. Бадіца Антон, студент групи МН-17, тема роботи: «Перспективні напрямки активізації інвестиційної діяльності Дніпропетровського регіону», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.
  3. Попозогло Тетяна, студентка групи МН-19м, тема роботи: «Напрями ефективного управління людськими ресурсами держави: екстраполяція досвіду провідних країн світу», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.

Нагадаємо, що стипендіальна програма «Завтра.UA» була започаткована у 2006 році Фондом Віктора Пінчука з метою сприяння формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Перше нагородження переможців відбулося у січні 2007 року.

З періоду започаткування, участь у даній стипендіальній програмі, прийнято більше 2600 осіб обдарованої студентської молоді.

Окрім стипендіальної підтримки, переможці конкурсу отримують можливості для безперервного навчання та самовдосконалення через участь у Форумах молодих лідерів, публічних лекціях провідних світових фахівців різних сфер науки та бізнесу, літніх таборах тощо.

Фонд Віктора Пінчука за час існування стипендіальної програми забезпечив підтримку та реалізацію понад 160 проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем суспільства та молоді.

Програма «Завтра.UA» встановила партнерство із 94 провідними університетами України.

Студенти ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського ставали двічі стипендіатами програми: в 2011 році (Лукяненко Д.) та у 2013 році (Воловик О.). Маємо надію поповнити у 2020 році число стипендіатів даної програми учасниками цього конкурсного відбору!!!

0 replies