Благодійна акція для важкохворих дітей з інвалідністю до Дня знань

Благодійна організація «БФ «Єднання спільноти» закликає долучитися до акції «День знань» для важкохворих сиріт та напівсиріт.

«Звертаємося до Вас і усіх небайдужих з безмежним проханням розглянути можливість надати благодійну допомогу у цей складний для усіх час – важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня знань», що відзначається 1 вересня», – пише у зверненні засновниця БО «БФ «Єднання спільноти» Юлія Левчук.

Безліч важкохворих дітей-сиріт чекають на це свято і потребують нашої з вами допомоги за списком необхідних потреб!

«Переважно, під опікою маємо важкохворих сиріт та напівсиріт з ООС і не тільки, а також, дітей з малозабезпечених сімей (в яких декілька чи більше дітей з інвалідністю), що через недостатнє фінансування з боку держави, не мають змоги бути забезпеченими найнеобхіднішими ліками, елементарною особистою гігієною та іншими важливими повсякденними потребами», – зазначає Юлія Левчук.

ПРОСИМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ І РАЗОМ ВЛАШТУВАТИ ХВОРИМ ДІТЯМ СПРАВЖНЄ СВЯТО до ДНЯ ЗНАНЬ!

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ПОТРЕБ:

• Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби для малювання, олівці, альбоми, пластилін, картон та інше);
  • Ранці дитячі;
  • Книги;
  • Великі та маленькі рушники;
  • Музичні та сенсорні ігри для розвитку;
  • Дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);
  • Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, носовички, шампуні, рідке мило, зубні щітки та пасти, туалетний папір та інше);
  • Нові комплекти одягу дітям віком від 2 до 15 років;
  • Солодощі, фрукти та соки (цукерки, печиво, мармелад, зефір та інше).

РЕКВІЗИТИ:

БО «БФ «Єднання спільноти» Р/р: UA023206490000026004052618535

в АТ КБ «Приватбанк», код ЄДРПОУ 39056806.

Призначення платежу: Добровільна пожертва, згідно листа №84 (Лист в додатку IMG_20200807_84)

0 replies