Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує про новинку

Шановні читачі! Бібліотечний фонд має дуже цікаву книгу про прислів’я та приказки, на які так багата українська мова! Подається тлумачення української мудрості. У книзі такоєж загадки, скоромовки та колядки.

УКРАЇНСЬКІ ПРИСЛІВ’Я ТА ПРИКАЗКИ

Глибинна народна мудрість і досвід об’єдналися в українських прислів’ях і приказках про добро і зло, розум і неуцтво, дружбу і ворожнечу, що увійшли до цієї книжки. Крім того, тут уміщено усталені вирази про людські чесноти й вади, тлумачиться їх значення. Запрошуємо ознайомитись з новою літературою в каб. 301 (3 поверх) Університету Туган-Барановського!

Знайшов – не скач, згубив – не плач: Українські прислів’я, приказки, усталені вирази та порівняння, загадки, скоромовки, колядки, щедрівки / Упоряд. К. Л. Яніцька . – К.: Довіра, 2011. – 318 с.