Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: презентація в межах плану дій Центру європейської інтеграції

Більше року точиться боротьба українського народу проти російської агресії. З самого початку вторгнення російських військ українці відчувають підтримку всіх, кому небайдужі слова свобода, гідність. Видатні діячи з усього світу висловлюють свою підтримку народу України, обурення діями агресора і надію не те, що вікові прагнення українського народу здійсняться, Україна виборе перемогу і займе гідне місце в родині європейських держав. У презентації, яку підготувала бібліотека Університету Туган-Барановського, представлені письменники Європи, які всіляко підтримують Україну своїми висловлюваннями, вчинками, закликають не залишати український народ сам на сам в цій нелегкій боротьбі.

Презентація підготовлена у межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”.

На зустрічі були присутні групи ГМБ-22М та ГМБ-20

письменники