Бібліотека ННІБГ Університету Туган-Барановського отримала нову навчальну літературу

Увага! Нові навчальні видання в бібліотеці ННІБГ Університету Туган-Барановського!

Знання ніколи не бувають зайвими. Особливо нові, що відповідають майбутній професії і дають нові джерела інформації. І завдяки нашим педагогам бібліотека Навчально – наукового інституту бізнесу та гостинності (м. Маріуполь) Університету Туган – Барановського (м. Кривий Ріг) вчасно отримала таку потрібну літературу з різних галузей суспільних та економічних знань.

Постійно діючий книжковий огляд «Увага! Нові навчальні видання!» саме під час сесії, яка вимагає від студента концентрації знань та уваги, зможе надати потрібні різноманітні джерела інформації та виявити інтерес до нових граней навчання.