Активний відпочинок іноземних громадян ДонНУЕТ

Іноземні громадяни, які навчаються за програмою мовної підготовки (підготовче відділення) денної форми навчання відділу доуніверситетської підготовки Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, встигають не тільки успішно навчатися, але й дуже цікаво відпочивати. Слід зазначити, що спільний відпочинок іноземних громадян, що здобувають освіту в ДонНУЕТ, несе не тільки розважальну, але й значну адаптаційну та інформаційну функції. Так, організація спільних заходів, зокрема днів активного відпочинку, дозволяє зміцнити морально-психологічний дух іноземних здобувачів вищої освіти, розвинути навички та вміння співпрацювати у команді і, що не менш важливо, виявити, обговорити та вирішити поточні проблеми у неформальних умовах. Досить добре це розуміють працівники відділу по роботі зі студентами, відділу доуніверситетської підготовки Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, тому періодично проводять такі заходи.

На сьогоднішній день у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського навчання за програмою мовної підготовки проходять громадяни Камеруну, Кот-д’Івуару та Алжиру. Усім їм притаманні певні релігійні, адаптаційні, у т.ч. й до клімату, та культурні особливості, які варто враховувати. Так, наприклад, під час організації навчального процесу здобувачів вищої освіти з Алжиру варто пам’ятати, що вони сповідують іслам, який не тільки визначає їх світосприйняття, але й повсякденні звички, гастрономічні вподобання; здобувачів вищої освіти із Камеруну та Кот-д’Івуару – погано переносять холоди і, як наслідок, часто хворіють узимку тощо.

Ураховуючи усі тонкощі міжкультурної комунікації, фахівцем відділу по роботі зі студентами, асистентом кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Яковенком Ю. В. було організовано день активного відпочинку для іноземних громадян, які навчаються за програмою мовної підготовки у ДонНУЕТ.

Під час відпочинку іноземні студенти продемонстрували досить непоганий результат з гри у більярд, гідно, чесно та досить азартно визначали кращого під час гри у боулінг, а завершили день чудовою та смачною спільною вечерею. Отримавши незліченну кількість позитивних емоцій, іноземні громадяни, які навчаються за програмою мовної підготовки у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, готові до підкорення нових вершин у навчанні!

0 replies