Вебінар «Statista»
6 листопада 2019 року о 12.00 дослідницьким інститутом «Statista» з Гамбургу, який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації, було проведено вебінар щодо особливостей роботи з програмою «Statista». Вебінар був призначений для науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів ДонНУЕТ.
Від кафедри туризму та країнознавства на вебінарі були присутні завідувач кафедри Горіна Ганна Олександрівна та доцент кафедри Ніколайчук Ольга Анатоліївна.
«Statista» ‒ це німецький онлайн-портал статистики, який надає дані, зібрані інститутами дослідження ринку та громадської думки, а також дані, отримані з економічного сектора, й офіційну статистику англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами. Це одна з найуспішніших статистичних баз даних у світі. За даними компанії, її платформа містить більше 1000000 статистичних даних по більш, ніж 80000 тем із більш, ніж 22500 джерел. «Statista» також містить ринкові прогнози, галузеві звіти, перспективи цифрового ринку та перспективи споживчого ринку.
На вебінарі було роз’яснено можливості використання ресурсу щодо доступу до різних видів статистичних даних, інструменти для пошуку та аналізу даних, використання інфографіки, прогнозів за окремими ринками для 150 країн світу тощо.
Даний ресурс дає можливість збирати, аналізувати, візуалізувати та прогнозувати дані за окремими галузями, країнами, міжнародними компаніями або цільовими групами. Однією з переваг програми є те, що скачувати статистичну інформацію можливо у різних форматах ‒ PNG, PDF, XLS и PPT. Також програма надає інформацію щодо джерел даних та місця їх публікації, що значно полегшує формування списку використаних джерел для різних видів наукових досліджень.
Дана платформа містить багато спеціалізованої інформації по сфері туризму та гостинності. Інформація в цьому розділі розташована за окремими блоками – розміщення, діловий туризм, розважальні подорожі, ресторанний бізнес.
Таким чином, дана статистична платформа надає безмежні можливості щодо доступу до різного інформаційного контенту, що спрощує доступ та значно полегшує пошук статичної бази для різних наукових досліджень.
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!