Засідання студентського наукового клубу «Європейський Союз у 21 столітті» в Університеті Туган-Барановського

23 травня 2024 року відбулося чергове засідання студентського наукового клубу «Європейський Союз у 21 столітті», діяльність якого започатковано в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» 101127413 — EVSDESCI (програма Еразмус+ напрям Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом.

Засідання було присвячено розгляду білих книг ЄС з економічної безпеки, зокрема було розглянуто:

Білу книгу з експортного контролю товарів подвійного призначення (WHITE PAPER on Export Controls).

Білу книгу про варіанти посилення підтримки досліджень та розробок, що стосуються технологій подвійного призначення (WHITE PAPER on options for enhancing support for research and development involving technologies with dual-use potential).

Білу книгу щодо інвестицій за межами ЄС (WHITE PAPER on outbound investment).

Модератором засідання виступила професорка кафедри економіки та туризму Університету Туган-Барановського Бочарова Юлія Геннадіївна.

Із доповідями під час засідання клубу виступили Бочарова Юлія, а також здобувачі вищої освіти Гладкова Мар’яна (ОПП Економіка, 1-й рівень вищої освіти) та Олійник Катерина (ОПП Міжнародні економічні відносини, 1-й рівень вищої освіти).