Випускники Університету Туган-Барановського говорять

Що говорять випускники освітньої програми «Економіка» Університету Туган-Барановського:

«Туризм – це не лише про подорожі… За організацією турів стоїть кропітка та відповідальна робота економіста, який розраховує вартість туристичного продукту, аналізує його конкурентоспроможність тощо. Навчання на спеціальності «Економіка» дозволило отримати необхідний комплекс професійних знань з економіки, які допомагають мені почуватися впевнено на моїй роботі, вирішувати складні завдання та відповідати на виклики, які створює сьогодні глобальна пандемія COVID-19»

Колбасова Юлія, менеджер по туризму в турагентстві «Море Турів», випуск 2018 р.

«Професійні скіли та «м’які» навички, сформовані під час навчання на освітньо-професійній програмі «Економіка» дозволяють мені знайти підхід до кожного клієнта. Дякую Університету за отримані знання та навички»

Хоружа Тетяна,

спеціаліст з обслуговування клієнтів АТ КБ «ПриватБанк», випуск 2018 р.

Чекаємо на тебе в Університеті Туган-Барановського!