31-а річниця виведення військ із Афганістану

Сьогодні, 14 лютого 2020 року, на честь відзначення 31-ї річниці виведення військ із Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшов районний мітинг-реквієм і покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.

Науково-педагогічний колектив і студентство Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського не залишилися осторонь такої визначної події та разом з іншими учасниками мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя у війні в Афганістані.

Після завершення урочистого мітингу, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, воїни-інтернаціоналісти та громадськість міста поклали живі квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Низький уклін учасникам бойових дій на території інших держав!

0 replies