Кафедра туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського гостинно запрошує на зустріч із професіоналом-практиком туристичної галузі

Зустріч із професіоналом-практиком туристичної галузі.

Кафедра туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського гостинно запрошує здобувачів, викладачів та усіх охочих 23.05.2023 р. о 10.30 доєднатися до зустрічі з керівником відділу продажів туристичної компанії МАКІНТУР Трохимчук Марією.

Марія презентує свій telegram канал, який створено задля поширення багаторічного досвіду роботи у туристичній сфері, а також поговоримо як отримати практичні знання з туризму під час навчання та максимально ефективно підготуватися до роботи у сфері гостинності.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/2850329601?pwd=cm5CNW1nWjAyYStpN3dScVdhNnFvQT09

Код доступу: 5eLV5k

Тривалість зустрічі – 30 хвилин

Всі успішні особистості знають цінніть часу, тому прохання не запізнюватися.

Встигни зайняти своє місце!