Засідання проблемної групи «Формування економічної безпеки держави: роль ЄС» в Університеті Туган-Барановського

22 лютого 2024 р. в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» 101127413 — EVSDESCI (програма Еразмус+ напряму Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом, відбулося перше засідання проблемної групи «Формування економічної безпеки держави: роль ЄС».

Засідання проходило у онлайн форматі на платформі Microsoft Teams. Під час засідання використовувався хмарний сервіс Mentimeter.

Модератором заходу виступила д.е.н., професор, професор кафедри економіки та туризму Бочарова Ю.Г.

У засіданні взяли участь понад 30 учасників.

Під час засідання проблемної групи було обговорено:

• підходи до розуміння сутності поняття «безпека»;
  • парадигми безпеки;
  • зв’язок поняття «безпека» із поняттями «загрози» та «ризики»;
  • глобальні ризики, ідентифіковані Всесвітнім економічним форумом;
  • основні ризики, що обумовили актуалізацію питання розробки Європейської стратегії економічної безпеки тощо.