Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф

У бібліотеці ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена вшануванню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Шануючи рішення Генеральної асамблеї ООН, яка, під егідою ООН, заснувала Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії і постановила відзначати його 4-го червня кожного року, а також шануючи відзначення Міжнародного дня захисту прав дітей – 1-го червня, Верховна Рада України постановила: Вшанувати 4 червня на державному рівні в Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії – пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії – це протест протии насильства та війни!

День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок