Університет Туган-Барановського інформує: старт мовної школи

Стартувала мовна школа в ДонНУЕТ

12 червня 2023 в ДонНУЕТ, відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, розпочала свою роботу літня мовна школа, метою діяльності якої є створення умов для покращення навичок комунікації іноземними мовами, вдосконалення навичок всіх видів мовленнєвої діяльності шляхом проведення формальних занять та неформальних дискусійних клубів.

До заходів школи залучились учні 9-10 класів криворізьких ліцеїв, які прагнуть не лише поліпшити свої знання англійської та німецької мов, а також й розвинути свої soft skills.

Одним із завдань мовної школи є розширення лінгвокраїнознавчих знань про англомовні та німецькомовні країни.

Учасники школи мали нагоду дізнатись цікаву інформацію про історію, традиції, культуру та свята Британії та Німеччини під час інтерактивних лекцій, участі у лінгвокраїнознавчих вікторинах, квесті «Egghead», перегляді та обговоренні фільмів про визначні місця країн, мова яких вивчається, а також презентувати свої власні повідомлення про маловідомі факти з життя англійців.

Все це допомагає учням з одного боку підвищити рівень розвитку своєї іншомовної мовленнєвої компетенції засобами іноземної мови та поглибити фонові знання, а з іншого – отримати базу для потенційної інтеракції з носіями мов.