Університет Туган-Барановського інформує: реєстрація на лекцію на Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Rick Rasmussen «Equity Math and Venture Capital Business Model».

Дата та час: 20 червня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Як стартап випускає акції та залучає фінансування. Equity Math проходить шлях від стартапу до IPO, а потім повертається назад, щоб побачити, як працюють венчурні інвестори і як вони заробляють гроші в цьому процесі.

Лінк на реєстрацію: https://clipr.cc/cF2qL

Про лектора:

Rick Rasmussen — працює керуючим директором Concordia Ventures, фірми стратегічного управління, яка допомагає у розвитку інноваційної екосистеми для понад 20 урядів та агентств економічного розвитку по всьому світу. Він часто є спікером на конференціях, керує кількома акселераторами та входить до кількох міжнародних консультативних рад.

Є науковим співробітником галузі Каліфорнійського університету Берклі та викладачем Північно-східного університету. Розробляє та викладає курси з інновацій та підприємництва з акцентом на фінансах. Курси «Поглиблене підприємництво», «Розпад промисловості» та «Корпоративна трансформація», а також «Фінанси підприємництва та прямий капітал».

Раніше він був генеральним менеджером відділу мікропроцесорів MIPS в LSI Logic, віце-президентом з маркетингу в C-Cube Microsystems і тимчасовим генеральним директором у Vectorlink/Road. Усі провідні компанії в галузі напівпровідників, усі з IPO та виходами на загальну суму 12 мільярдів доларів.

Має подвійний ступінь магістра ділового адміністрування в Школі бізнесу Haas Каліфорнійського університету Берклі та Вищій школі бізнесу Колумбійського університету в Нью-Йорку, а також ступінь бакалавра електротехніки та комп’ютерних наук в Університеті Каліфорнії Берклі.

Долучитися до підтримки проєкту, випивши з нами віртуальної кави, можна за посиланням: https://buymeacoffee.com/ugf.academy.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

1 разів прочитано