Університет Туган-Барановського інформує: лекція «Bronze Age as the First World-System» від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професора соціальних досліджень та державної політики Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, доктора історичних наук Georgi Derluguian «Bronze Age as the First WorldSystem».

Дата та час: 04 квітня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

У 21 столітті до нашої ери глобальна торгівля набула справжнього розвитку. Глобальна – тому, що охопила територію від Скандинавії до Інду, від Уралу до Нілу і, цілком можливо, через суходіл, аж до Жовтої річки. Товар перевозили люди-носії, каравани віслюків і щойно винайдені кільватерні кораблі під вітрилами. Торгівля вишуканими тканинами, вином, слоновою кісткою, дорогоцінним камінням, але передусім міддю та оловом – металами, що лежали в основі Бронзового віку.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/rfhqz

Georgi Derluguian – відомий історичний соціолог. Його дослідження включають партизанські рухи та революції, зокрема в посткомуністичному світі та Африці, а також глобалізацію після холодної війни.

У 1990 переїхав до США, щоб отримати ступінь доктора філософії з соціології в Університеті штату Нью-Йорк у Бінгемтоні під керівництвом засновника світового системного аналізу Immanuel Wallerstein. Отримавши ступінь доктора філософії, він викладав у Північно-Західному університеті в Чикаго.

З 2013 є професором Нью-Йоркського університету Абу-Дабі.

У 2005 опублікував відзначену премією книгу «Bourdieu’s Secret Admirer in the Caucasus». У 2006 The Times Literary Supplement помістив цю книгу серед своїх Книг року. У 2007 книга отримала премію Norbert Elias.

У 2013 з групою всесвітньо відомих соціологів – Immanuel Wallerstein; Craig Calhoun; Randall Collins; Michal Mann — став співавтором бестселера та книги «Does Capitalism Have a Future?» Його наукові праці перекладено 17-ма мовами, включаючи німецьку, корейську, турецьку, арабську та польську.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

9 разів прочитано