Університет Туган-Барановського інформує: лекція від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професора бізнес-права Корнелльської юридичної школи імені Майрона К. Тейлора, директора-засновника програми “Право, технології та підприємництво” у Корнелльському технологічному інституті, доктора юридичних наук Charles K. Whitehead – «Basics of Derivatives».

Дата та час: 31 січня о 20:00.

Короткий опис до лекції:

Дериватив – це фінансовий інструмент, вартість якого залежить від зміни вартості базового об’єкту, такого як інші активи, інструменти або індекси. Деривативи є засобом управління ризиками в компанії, але також можуть використовуватися інвесторами для спекуляцій і збільшення ризиків. Фінансові деривативи часто називають причиною глобальної фінансової кризи 2008 року. У цій лекції ви познайомитеся з основами деривативів, основними поняттями та характеристиками, а також дізнаєтесь, як вони можуть використовуватися в управлінні бізнес-ризиками.

 

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/pnmdd

 

Charles K. Whitehead – основні факти про його професійне життя:

Чарльз К. Вайтхед є професором бізнес-права Корнелльської юридичної школи імені Майрона К. Тейлора та директором-засновником програми “Право, технології та підприємництво” у Корнелльському технологічному інституті.

Професор Вайтхед спеціалізується на правових питаннях, що стосуються бізнес-організацій, ринків капіталу, фінансових установ, процесів злиття та поглинання, а також складних фінансових транзакцій. Раніше обіймав посаду наукового співробітника в Колумбійському університеті, а в 2006 році приєднався до професорсько-викладацького складу Школи права Бостонського університету. У 2009 році почав викладати у Школі права Корнелльського університету.

Професор Вайтхед є співавтором одного з провідних посібників з регулювання ринку цінних паперів у США.  Є автором численних публікацій, у тому числі в Columbia Law Review, Georgetown Law Journal, Cornell Law Review, Boston University Law Review, Ohio State Law Journal, Journal of Corporate Law, Delaware Journal of Corporate Law та Harvard Business Law Review.

Професор Вайтхед був першим іноземним експертом, запрошеним професором юридичного факультету у Пекінському університеті, а також науковим співробітником у Центрі фінансових досліджень Університету ім. Гете. Є єдиним американцем, який отримав ступінь почесного доктора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого в Україні.

До початку наукової діяльності професор Вайтхед обіймав керівні посади в глобальній індустрії фінансових послуг, практикуючи в Нью-Йорку і Токіо, в тому числі працюючи керуючим директором Nomura Securities International, Salomon Brothers і Citigroup. Був першим директором Citigroup в Японії, головою корпоративного банку Citigroup в Японії та операційним директором інвестиційного банку Citigroup в Японії.

В Україні професор Вайтхед заснував eō Business Incubators – провідний інкубатор з розвитку стартапів. Є заступником голови Українського фонду стартапів (заснованого Міністерством фінансів України), який надає гранти технологічним компаніям на ранніх стадіях розвитку.

Професор Вайтхед є членом Американського інституту права та членом Американської фундації юристів.  Працював юрисконсультом Еллсворта А. Ван Граафейланда (Апеляційний суд США (2-й округ). Є випускником Колумбійської школи права, де отримав стипендію Харлана Фіске Стоуна та Джеймса Кента, а також Корнельського університету, який він закінчив з відзнакою (magna cum laude).

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

 

21 разів прочитано