Університет Туган-Барановського інформує: Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму

Університет Туган-Барановського інформує: 9 листопада відзначається Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму та антисемітизму.

У всьому світі 9 листопада відзначається Міжнародний день проти фашизму і антисемітизму, як день, коли відбулася перша масова акція фізичного насильства Третього рейху по відношенню до євреїв.

Спільними зусиллями був переможений фашизм, який приніс світу мільйони жертв. Після 1945 р. народи всіх країн, і, перш за все, ті, на долю яких випали найбільші страждання, сподівалися, що переможена фашистська ідеологія. Однак цього не сталося.

Сьогодні росія чинить злочини проти українців під приводом “освобождєнія”. Кожен злочин зафіксований і задокументований і в нашій пам’яті також.