Університет Туган-Барановського інформує: день бухгалтерії

Університет Туган-Барановського інформує: 10 листопада відзначається Міжнародний день бухгалтерії.

Саме ця дата була обрана невипадково ‒ 10 листопада 1494 року в Італії опублікований науковий трактат авторства Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрії і пропорції». Одна з глав цієї книги називалася «Про рахунки та інші записи». Лука Пачолі описав використання журналів-ордерів і регістрів бухгалтерського обліку. Також у книзі було дано багато інших термінів і прикладів. Таким чином, книга містила спеціальні знання, які й донині потрібні для повноцінної роботи бухгалтера.

Вітаємо з професійним святом колектив бухгалтерів Університету Туган-Барановського! Вдячні за те, що ви робите, в такі складні для України часи!