Університет Туган-Барановського інформує: лекція від UkraineGlobalFaculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію доктора Kjell A. Nordström, всесвітньо відомого шведського економіста, письменника та спікера– «New organisational forms and the bodyless leadership».

Дата та час: 31 жовтня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Як пандемія, кліматична криза та війна в Україні разом змінюють наші суспільства, організації та й нас самих? Які ключові фактори успіху нашої нової ери? Яка модель того, як кожен із нас може визначити можливості, розвинути свої лідерські навички та скористатися безпрецедентним імпульсом сьогоднішньої трансформації? На ці та інші непрості запитання К’єлл відповість на захоплюючій лекції..

 

Лінк на реєстрацію: https://is.gd/U9XneN

 

Kjell A. Nordström — шведський економіст, письменник і оратор. Серед божевілля та гіпербол, що оточують нову економіку, доктор Kjell A. Nordström є гуру нового світу бізнесу. У 2009 році Thinkers 50, глобальний рейтинг гуру менеджменту, включив його та його партнера Йонаса Ріддерстрале до списку найвпливовіших мислителів. Його дослідницька та консалтингова діяльність зосереджена на сферах корпоративної стратегії, транснаціональних корпорацій та глобалізації.

7 цікавих фактів, які необхідно знати про доктора Kjell A. Nordström:

Спочатку він отримав освіту інженера, а потім розпочав навчання в Стокгольмській школі економіки, де отримав ступінь доктора філософії у 1991 році. До 2004 року він був доцентом в Інституті міжнародного бізнесу (IIB) Стокгольмської школи економіки. Його дослідницька та консалтингова діяльність спрямована на стратегічне управління, багатонаціональні корпорації та глобалізацію. Він працював радником/консультантом кількох великих транснаціональних корпорацій та уряду Сполученого Королівства.
Вважає, що для того, щоб позбутися тієї людської тіні, яка називається бідністю, ми повинні визначитися з тим, що таке хороше життя. «Технологія без ідеології та цінностей не створює великої цінності. Як зазначив Чарльз Хенді, ринок не є заміною відповідальності – це лише механізм сортування ефективного від неефективного», – заявив він для http://thinkers50.com.
Вважає, що ніколи раніше в історії людства ми не мали стільки потужних інструментів, які потенційно дозволяють нам побудувати кращий світ, і компаній, у яких насправді цікаво працювати, але це майбутнє залежить від нас.
На його думку, роль лідера полягає в тому, щоб знайти баланс між тим, коли має бути контроль, а коли потрібно відпустити. Лідерство – це велике мистецтво.
Його книга «Funky Business – Talent Makes Capital Dance» стала міжнародним бестселером і перекладена на 33 мови. У 2000 році Amazon.co.uk та веб-журнал Management General визнали її однією з п’яти найкращих бізнес-книг року. Інше опитування поставило її на 16 місце серед найкращих бізнес-книг усіх часів.
Він є засновником найпрестижнішої програми менеджменту Стокгольмської школи економіки, яка приваблює еліту скандинавських керівників.
Веселий, дотепний, неформальний, інтерактивний, пристрасний, розповідає історії та спонукає до роздумів. Хель Нордмтром є одним із топ спікерів нового покоління. Його динамічний і переконливий стиль поєднується з масштабом його прогресивних ідей.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

59 разів прочитано