Університет Туган-Барановського інформує: круглий стіл «Демократичні цінності в умовах глобальних викликів сучасності»

14.09.2023 р. згідно з планом дій Центру європейської інтеграції, створеного в межах реалізації грантового проєкту “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, що фінансується Європейським Союзом, відбувся круглий стіл на тему: «Демократичні цінності в умовах глобальних викликів сучасності» для здобувачів вищої освіти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

За результатами круглого столу здобувачі вищої освіти ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського отримали розширену інформацію щодо особливості становлення демократії та впровадження демократичних цінностей в Україні й світі, адже сучасне покоління – саме та частина суспільства, що розвиватиме демократичні традиції майбутнього України. Усі учасники круглого столу «Демократичні цінності в умовах глобальних викликів сучасності» мали можливість дискутувати і отримувати вичерпні відповіді.

Дякуємо усім учасникам круглого столу !