Університет Туган-Барановського інформує: лекція від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Andreas Schleicher «Measuring education beyond academic learning».

Дата та час: 03 жовтня о 19:00.

Короткий опис до лекції: В рамках провадження програми PISA, ОЕСР має багаторічний досвід розробки та впровадження глобальних показників академічної успішності учнів. ОЕСР вперше пропонує міжнародне порівняльне оцінювання соціальних та емоційних навичок, яке доповнює існуючу систему у сфері оцінювання освіти. Всім відомо, що сьогодні роботодавці високо цінують вищезазначені навички, і багато освітніх систем прагнуть зробити їх пріоритетними.

Які ж навички є пріоритетними та найбільш цінними для роботодавців? Результати проведених опитувань та досліджень показали низку якостей, які є дуже важливими для успіху на ринку праці та в суспільстві, зокрема – це відкритість (включаючи допитливість і креативність), продуктивність (включаючи відповідальність, самоконтроль і наполегливість), комунікабельність і рішучість, уміння працювати в команді, а також стресостійкість і емоційний контроль. На цій лекції ми проаналізуємо ці навички та спробуємо їх виміряти.Лінк на реєстрацію: https://is.gd/v0a6rJ

Andreas Schleicher – директор з питань освіти та компетенцій в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Він започаткував та курує Програму міжнародного оцінювання учнів (PISA) та інші міжнародні ініціативи, які стали глобальною платформою для політиків, дослідників та освітян з різних країн та національностей для впровадження інновацій та трансформацій в освітній політиці та практиці.

Понад 20 років працює з міністрами та освітянськими лідерами по всьому світу над підвищенням якості та рівноправності в освіті. Колишній міністр освіти США Арне Дункан сказав, що Шляйхер “розуміє глобальні проблеми та виклики так само добре або навіть краще, ніж будь-хто, кого я зустрічав, і він говорить мені правду” (The Atlantic, 11 липня). Колишній державний секретар Великобританії Майкл Гоув назвав Шляйхера “найважливішою людиною в англійській освіті” – навіть незважаючи на те, що він є німцем і живе у Франції.

Перед тим, як приєднатися до ОЕСР, Андреас був директором з аналітичної роботи в Міжнародній асоціації освітніх досягнень (IEA). Він вивчав фізику в Німеччині та отримав ступінь з математики та статистики в Австралії. Андреас є лауреатом численних почесних відзнак та нагород, включаючи премію “Теодора Хойсса”, що присуджується від імені першого президента Федеративної Республіки Німеччина за “зразкову демократичну активність”. Є почесним професором Гейдельберзького університету.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

98 разів прочитано