Університет Туган-Барановського інформує: онлайн-лекція «Unlocking Strategic Innovation».

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію PhD, MBA, MA старшого викладача стратегії та інновацій бізнес-школи університету Оксфорд Брукс (Великобританія) Surja Datta «Unlocking Strategic Innovation».

Дата та час: 27 вересня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

На лекції ви дізнаєтеся, чому інновації важливі, як вони стимулюють ріст компаній, роблять їх більш адаптивними та стійкими, а також як інновації допомагають в конкурентній боротьбі.Лінк на реєстрацію: http://surl.li/lhvxd

Surja Datta – основні факти про його професійне життя:

Є старшим викладачем і керівником напрямку глобальної стратегії та інновацій – глобальної програми MBA Brookes.

Отримав докторський ступінь у Брістольській школі бізнесу Університету Західної Англії. Він також має ступінь магістра ділового адміністрування Стратклайдського університету та ступінь магістра прикладних соціальних досліджень Університету Західної Англії.

Науковець та автор наукових видань. Еклектична дослідницька програма Surja Datta включає історію бізнесу, інновації та стратегію. Остання його книга “Strategic Optionality: Pathways Through Disruptive Uncertainty” пропонує свіжий підхід до стратегії, використовуючи ідею стратегічних варіантів. Він має велику кількість публікацій у міжнародних виданнях. Входив до робочої групи Європейської комісії з питань розробки бізнес та інноваційних моделі для моніторингу навколишнього середовища в Європі.

Є помічником редактора Міжнародного журналу управління технологіями та сталого розвитку.

Оратор, його виступи охоплюють низку тем – від менеджменту до філософії.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

 

 

105 разів прочитано