Університет Туган-Барановського інформує: лекція від Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію директора з питань освіти в Coursetune, старшого наукового співробітника Академії вищої освіти, засновника The Grad Academy Jonathan Cisco – «An Introduction to the Use of Quantitative Methods in Research in the United States».

Дата та час: 04 серпня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Під час цієї лекції ви дізнаєтесь про кількісні методи досліджень, які практикуються у США. Ви матимете можливість ознайомитися з різними дослідницькими підходами та моделями кількісного аналізу, а також закріпити отримані знання на реальних прикладах.

Лінк на реєстрацію: https://cutt.ly/twsyCGRE

Jonathan Cisco – основні факти про його професійне життя:

Ph.D., директор з освіти в Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти та засновник The Grad Academy, академічної консультаційної групи для професорів і аспірантів. Завдяки Jonathan Cisco понад тисяча аспірантів отримали наукові ступені.

Дослідження Джонатана зосереджені на практиках грамотності у вищій освіті, включаючи демістифікацію складних концепцій у різних дисциплінах. Його роботи були опубліковані в Higher Education Research and Development, Journal of Further and Higher Education, Literacy and Instruction, and Teaching and Learning Inquiry.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

73 разів прочитано