Університет Туган-Барановського запрошує на лекцію Ukraine Global Faculty

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професорки Університетського коледжу Лондона (UCL), директорки-засновниці Інституту інновацій та суспільного призначення у UCL (IIPP) Mariana Mazzucato – «Directing Inclusive and Sustainable Growth: A Mission-Oriented Approach (A Discussion on Opportunities for Ukraine)».  

Дата та час: 17 жовтня о 19:00.

Короткий опис до лекції: 

Незважаючи на несправедливу війну, що триває проти України, країна має можливість розглянути можливості для відновлення та реконструкції своєї економіки. У цій лекції професорка UCL Маріана Маццукато доводить, що нам потрібно переосмислити можливості та роль уряду в економіці та суспільстві, і, перш за все, відновити розуміння суспільної мети. Надихаючись програмами президента Кеннеді, які успішно координували державний і приватний сектори, щоб доставити людину на Місяць, вона закликає до такого ж рівня сміливості та експериментів у вирішенні найбільших соціальних і політичних питань нашого часу. Це можливість використати потенціал промислової стратегії для спрямування інвестицій та інновацій на досягнення інклюзивного та сталого зростання.

 

Лінк на реєстрацію: https://is.gd/uyIKpC

 

Mariana Mazzucato (PhD) – професорка економіки інновацій та суспільних цінностей в Університетському коледжі Лондона (UCL), де вона є директоркою-засновницею Інституту інновацій та суспільного призначення (IIPP). Маріана є лауреатом міжнародних нагород, серед яких: Великий орден Італійської Республіки “За заслуги перед Італією” у 2021 році, що є найвищою громадською нагородою в Італії, Премія Джона фон Неймана у 2020 році, Премія Мадам де Сталь за культурні цінності у 2019 році, а також Леонтьєвська премія за досягнення в галузі економічної думки у 2018 році. Нещодавно Папа Франциск призначив її членом Папської академії довічного життя за її привнесення у світ “більшої людяності”.

 

Окрім книги “The Entrepreneurial State: debunking public vs. private sector myths”(2013), вона є автором не менш відомих книг: ” The Value of Everything: Making and Taking in the Global Economy ” (2018), ” Mission Economy: A Moonshot Guide to Changing Capitalism” (2021) та нещодавньої книги “The Big Con: How the Consulting Industry Weakens our Businesses, Infantilizes our Governments and Warps our Economies” (2023). Маріана консультує політиків по всьому світу з питань інклюзивного та сталого зростання на основі інновацій. Сьогодні вона є головою Ради Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань економіки охорони здоров’я, співголовою Глобальної комісії з економіки водних ресурсів та членом Економічної консультативної ради при Президентові Південно-Африканської Республіки.

 

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514.

Приєднуйтесь!

 

 

126 разів прочитано