Студентське самоврядування Університету Туган-Барановського відкриває збір на потреби військовим
Студентське самоврядування відкриває збір на потреби військовим. Разом з молодіжним активом металургійного району збираємо теплі речі(светри, шкарпетки), речі особистої гігієни (станки, мило).
Відповідальність за збір несе голова студентського самоврядування Школа Карина, студентка ХТ-22. Після завершення збору усі витрати будуть показані на сторінці студентської ради. Дуже просимо всіх наших студентів, доєднатися до збору, разом ми сила!
Посилання на конверт в ПриватБанку:
https://www.privat24.ua/send/bcyny
Або в дописі є QR-код, через який зможете відправити кошти.
Слава Україні!