Про результати опитування за анкетою SQ_11 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо відповідності освітнього середовища Університету їх потребам та інтересам»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Місцеві фінанси» другого (магістерського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ_11 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо відповідності освітнього середовища Університету їх потребам та інтересам» проводилось у формі онлайн-опитування у період з 16.10.2023р. по 20.10.2023р. із використанням сервісу Microsoft Forms.

Виходячи із результатів опитування 100% опитаних вважають освітнє середовище в Університеті повністю безпечним для життя та здоров’я здобувачів вищої освіти.

100% респондентів оцінили реалізованість абсолютно усіх аспектів освітнього середовища, які важливі для задоволення потреб та інтересів здобувачів вищої освіти на найвищу оцінку (5 балів).

Під час опитування пропозицій щодо покращення організації освітнього середовища Університету від студентів не надійшло.