Вебінар з НАССР від випускниці ДонНУЕТ для майбутніх рестораторів

У межах реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом, 26 вересня 2023 р. для здобувачів вищої освіти ОП «Ресторанні технології» та «Готельно-ресторанна справа» в рамках опанування дисципліни «Безпека харчових продуктів та НАССР у галузі» відбувся онлайн-вебінар на тему «Практичні аспекти формування безпечності кондитерської продукції в рамках реалізації системи НАССР» (лектор доцент кафедри ТРГГРСП Слащева А. В.).

Вебінар проводила Люшинська Альона, випускниця ДонНУЕТ, технолог Департаменту кондитерської продукції групи компаній «Fozzy Group» (м. Київ). Група компаній «Fozzy Group» – одна з найбільших торгово-промислових груп України, бізнес-інтереси якої, крім торговельних мереж (супермаркети «Сільпо», делікатес-маркети «Le Silpo», оптові гіпермаркети «Fozzy», магазини біля дому «Фора» та “маркети супер” «Thrash!Траш!»), охоплюють виробництво продуктів харчування (ТМ «Премія», «Premіya Select», «Повна чаша», «EXTRA!», Ніжинський консервний завод тощо) та ресторанний бізнес («У Хромого Пола», «POSITANO», «ESCOBAR», «WHO&WHY.DRINKERY bar» та інші).

Компанія «Fozzy Group» постійно удосконалює систему контролю якості продукції, тому її працівники мають великий досвід у практичних особливостях виробничого та документального впровадження системи НАССР.

Майбутні фахівці харчової галузі та індустрії гостинності мали можливість засвоїти цікаву інформацію щодо практичного впровадження вимог сучасного харчового законодавства України, а також поспілкуватися та задати питання. Дякуємо пані Альоні та сподіваємося на подальшу співпрацю!

91 разів прочитано