Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: Богдан Чалий

24 червня виповнилось100 років від дня народження Богдана Йосиповича Чалого (1924–2008), українського прозаїка, поета, драматурга. Його твори для дітей надзвичайні, він творив їх легко, зрозуміло й цікаво. Він просто і задушевно розповідав хлопчикам і дівчаткам про найважливіше. Чудово розуміючи дитячу психологію, постійно спілкуючись зі своїми читачами, він вивчив їхні смаки і звички. І сам нерідко поводився безпосередньо і простодушно. «Провістити весну неважко — захищати треба її!» — цими словами казкового героя Богдан Йосипович Чалий висловив і своє життєве кредо, яке цілком варте бути й лицарським девізом. А ще важливий інгредієнт казки — доброта. І саме вона основна риса характеру Богдана Чалого. Саме таким був він сам — лицарем правди і щирості.

100 років від дня народження Богдана Йосиповича Чалого