Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: Антон фон Веберн

У межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, у бібліотеці ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена 140 – річчю від дня народження Антона фон Веберна австрійського композитора, диригента, представника «Нової віденської школи».

Він автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних і хорових творів, літературних праць, поезії, драми «Мертвий» (1913) музичних досліджень і статей, аналізів власної музики, циклу бесід «Шлях до нової музики», виданого посмертно в 1960.

Для його музики характерні гранична афористичність, стислість, лаконізм, економія і концентрація музичних виразних засобів, а також строгість, піднесеність та ірреальність музичних образів.

Антон Веберн