«Завжди використовуйте всі можливості для свого професійного зростання, які з’являються на вашому студентському шляху», – Тузова Крістіна

Соціальний проєкт «ДонНУЕТ в обличчях» створений до 100-річяя Університету Туган-Барановського спеціально для спілкування з персонами, чиє життя міцно пов’язане з вищим навчальним закладом. Героїнею сьогоднішнього інтерв’ю стала випускниця Університету 2018 року – Тузова Крістіна Олександрівна.

• За якою спеціальністю Ви навчалися? Ким Ви працюєте?

У 2018 році закінчила магістратуру. Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Займаю посаду спеціаліста відділу постачання у компанії «Smile Development», яка займається проектуванням та побудовою об’єктів комерційної та житлової нерухомості.

• Чи стали Вам у нагоді знання, отримані в Університеті?

Можу виділити теоретичну базу знань, яка мені знадобилася при розумінні деяких бізнес-процесів у сфері в якій я працюю.

• Чим займаєтесь у вільний час? Розкажіть про Ваше хобі чи улюблену справу.

Вільний час я люблю витрачати на саморозвиток, так можу виділити вивчення іноземних мов (англійська, французька). Також останнім часом проходжу курси з розробки веб-сайтів.

• І на останок: поділіться якимось студентським лайфхаком :-)

Раджу студентам не лінуватися =) та вивчати іноземні мови, бо це є вагомим інвестуванням в себе для успішного майбутнього. Також завжди обов’язково використовуйте всі можливості для свого професійного зростання, які з’являються на вашому студентському шляху (проходження практик за кордоном або на великих підприємствах), так як це дасть вам гарантовано необхідний досвід практичних знань.